Елеватори

СТОВ «ОЛСТАС-льон» має два діючих елеватора потужністю 52 тис. тонн одночасного зберігання зерна в містах Корюківка та Мена Чернігівської обл. Зберігання зерна проводиться окремо за видами та класами в металевих силосах  (16 тис. тонн) та складах горизонтального підлогового зберігання (36 тис. тонн).

Елеватори  оснащені новітнім, високоякісним обладнанням відомих європейських та канадських виробників, що дає можливість приймання, сушіння і очищення 2 тис. тонн зерна на добу. На Елеваторі в Мені, який було введено в експлуатацію  в 2015 році, продовжується будівництво другої лінії по прийманню, зберіганню, сушінню зерна.

Наявність залізничних колій та точок завантаження зерна в вагони забезпечує відвантаження одночасно до 27 вагонів зерна.

Атестовані лабораторії елеваторів, оснащені сучасним лабораторним обладнанням, проводять повний спектр досліджень якості зерна протягом всього періоду його зберігання.

Елеватори сертифіковані і мають право надавати послуги з приймання, доробки, зберігання та відвантаження сільськогосподарської продукції.


Зерноприймальний комплекс Менського елеватору

 


Монтаж системи транспортування Batco (Canada) на Менському елеваторі

 


Корюківський елеватор

 


Лабораторія Корюківського елеватору

 


Корюківський елеватор